Farní úřad Českobratrské církve evangelické

kurátor: Ing. Lubor Franců
 E-mail: grivoc@seznam.cz

Jak nás najdete:
 Sborový dům se nachází ve vilové čtvrti Staré Město, mezi centrem města a ZOO, naproti budově Severočeského muzea

• pěšky: 10 minut z centra města (od radnice) - viz červeně tečkovaná trasa
  • na kole: 3 minuty z centra města - viz červeně tečkovaná trasa
  • veřejnou dopravou: tramvají č. 3 do zastávky Muzeum-Galerie Lázně. Interval linky v době konání nedělních bohoslužeb je 10 minut, jízdní doba z terminálu MHD Fügnerova je 4 minuty, od vlakového a autobusového nádraží 9 minut.
  • autem: při převozu osob se sníženou pohyblivostí lze zaparkovat přímo ve dvoře před sborovým domem. Jinak prosím parkujte ve Dvořákově ulici, která ústí naproti vchodu do sborového domu - viz růžový pruh na mapě.